День Європи у ЗНЗ №1

Увага! 15 травня у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 м. Синельникове стартував  тиждень європейської культури, присвячений Дню Європи.

Основним організатором свята став шкільний Євроклуб на чолі з головою Шуликом Єгором. Заходи, сплановані у формі навчального проекту розрахований на 4-11 класи керівниками якого є вчитель історії Воскобойникова Н.В та вчитель географії та економіки Березенська Ю.С.

Урочисте відкриття відбулося на святковій лінійці зверненням президента шкільного Євроклубу до учнів школи про значення європеської інтеграції у нашому житті. Закриття лінійки відбулося виконанням гімну шкільного Євроклубу, право виконати який було надано учениці 10 класу Твердохліб Дарині.

Протягом тижня для учнів школи проведені наступні заходи : Євровікторина (9-ті класи), віртуальна подорож до європеських музеїв для учнів 8 класу, "парад ігор"для 4 класу,"про європеські казки" слухали 5 класи, конкурс вишиванок та малюнків. У фіналі тижня заплановано провести гру квест "Галопом по Європі"  (8-11 класи) та "Європейські народні танці"  для 6-7 класів.

За участь у конкурсах учні отримували у нагороду єврозірки,що дають можливість визначити найактивніший клас та переможця.

Початок святкової лінійки.

Найбільше вишиванок у 5-А класі.

"Парад ігор" у 4 класі. Ігри проводять Кожуріна Ольга, Побігай Тетяна.

Зірочка за вишиваночку. Захарчук Вікторія - як у вишиваночці народилася, Бондаревська Анжеліка - типова європейка.

Актив шкільного Євроклубу з класним керівником.