Методична робота

У відповідності ЗУ “Про загальну середню освіту” та основних положень Національної Доктрини України (21 ст.), програми “Освіта”, “Творча обдарованість”, “Обдаровані діти – надія України”, “Діти Придніпровщини” в школі  організована науково-методична робота в напрямку підвищення професійного та фахового рівня вчителів школи та удосконалення навчально – виховного процесу. З цією метою в школі працює науково – методична рада яка керує діяльністю усіх методичних підрозділів (творчої лабораторії, шкільними предметними методичними об’єднаннями, психолого – педагогічним семінаром, школою професійної адаптації, школою перспективного педагогічного досвіду).

експериментальна робота перебуває на ІV (розвивально – формуючому)  етапі  програми  зтеми "Формування інноваційної особистості учня в умовах школи життєтворчості з урахуваннм технології "Педагогіної підтримки”.

Вся  робота з педагогічними кадрами  спрямована на підвищення професійного та методичного рівня кожного педагога. Для цього використовуються індивідуальні, колективні та групові форми традиційні та інноваційні підходи до організації методичної роботи. Проводяться  проблемні семінари – тренінги, педради у інтерактивній формі, психолого – педагогічні семінари.

Школа впевнено крокує в сьогоденні. Педагогічний колектив школи плідно працює над поректами "Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості", "Школа випереджаючої освіти лоя сталого розвитку", підпроектами "Формування інформаційного простору школи", "Серце Землі в твоїх долонях", "Екологія людини та її значення у гармонізації взаємодії суспільства і природи", "Екологічна освіта для формування особистості майбутнього".