Огляд художньої самодіяльності "Моє Придніпров'я"

22 квітня на базі ЗНЗ №2 пройшов огляд художньої самодіяльності "Моє Придніпров'я".

Творчий колектив нашої школи запропонував глядачам помандрувати чудовим світом учнівський талантів та захоплень.

Що ж може сучасну, всебічно - талановиту і розвинену українську молодь, зацікавити та надихнути?

Як справжніх українці — ми не можемо без україської пісні, широкої як поле, безкрайньої як небо, щирої

як калина та лагідної як матір... З піснею "Матуся навчила" виступала Угланова Дар'я  та вокальний гурт.

Ми також неймовірно темпераментні українці, які можуть вразити свої емоціі в полум'яному танку.

Саме такими на сцені були дівчата з гурту "Kaza4ky" та "T - ara", а також найвправніші учні молодшої

школи із запальним "Ча- Ча-Ча". Для багатьох секрет, що справжній українець, називаючи свої улюблені

музичні інструменти, після бандури, трембіти та сопілки одразу називає саксофон. І недаремно, бо українці

справжні цінителі джазу, блюзу та соулу, це довела своєю бездоганною грою на саксофоні Смирна Юлія.

Кожен  з нас талановитий!

Давайте вірити й творити!

Нехай збуваються всі мрії,

Під звуки рідної нам пісні,
Добра вам, щастя, друзі, і любові!
Нехай задумане збувається завжди!
Нехай в житті усе складається чудово!
Хай буде радість, і ніякої біди!