Високі досягнення

Наш колектив  не стоїть осторонь новітніх досягнень і напрямів у освіті. Педагоги ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  не тільки з готовністю  втілюють у роботу передовий досвід інших колег, але й мають свої власні, унікальні наробки, які розповсюджують по всій Україні і навіть за її межами. Свідченням цього є численні дипломи і грамоти з  різноманітних виставок і конкурсів, публікації у педагогічних виданнях.

20-22 жовтня у м. Києві відбувся  Міжнародний форум  2015 “Інноватика в сучасній освіті”, на якому презентували інновації у галузі освіти. Наш колектив ретельно готувався до цієї важливої події. Творча група, до складу якої входять заступники директора: Буря Світлана Петрівна, Білан Олена Григорівна та керівники методичних об'єднаннь: Сліпович Наталія Михайлівна, Дороніна Тамара Георгіївна, Сухорукова Алла Федорівна, Довбиш Катерина Вікторівна натхнено  працювала над розробкою проекту «Самоврядування- основа демократичного виховання громадянина України». «Мозковий штурм» під керівництвом заступника директора Бурі Світлани Петрівни породив гарячі дискусії і дав багато цікавих ідей для творчості. Потім була довга робота над оформленням матеріалу, виготовленням оригінальної презентації.

На щастя, праця колективу  виявилася недаремною. Адміністрація школи подала заявку  на участь і   відправила наш проект. Через певний час прийшло запрошення від оргкомітету конкурсу приїхати до столиці на підведення підсумків.  Заступник директора з навчально-виховної роботи Білан Олена Григорівна та учитель початкових класів Граховська Світлана Анатоліївна приїхала до Києва, очікуючи отримати лише диплом  за участь у конкурсі.   Із  великою зацікавленістю знайомилися з матеріалами, наданими представниками навчальних закладів з України, Польщі, США, Чехії, Канади та інших країн світу. Все було представлено дуже гідно, оригінально. І якою ж приємною несподіванкою стало оголошення результатів конкурсу: наша школа стала лауреатом ІІ ступеня, срібну медаль, Диплом учасника!

Це висока оцінка роботи нашого творчого педагогічного  колективу, вона посяде особливе місце на Алеї Слави!