145-та річниця дня народження Лесі Українки

Цього року виповнюється 145 років з дня народження великої української поетеси Лесі Українки. На честь цієї визначної дати по всій Україні проводяться виховні заходи. Наш 8-А клас також долучився до цієї роботи.

Учні нашого класу провели дослідження  та створили презентації на тему життя та творчості Лесі Українки. Кожен зробив презентацію, а найкращі з них були переглянуті  та оцінені. Для кожного учня це була складна робота, до якої усі підійшли по-різному: хтось зробив акцент на біографії поетеси, хтось зосередився на творчості Лесі Українки, а хтось – на її послідовниках.

Те, що ми робили, допомогло нам по-іншому сприймати творчість Лесі, ще раз долучитися до поезії сильної, незламної, мужньої духом поетеси.

Корума Артем